آخرین مهلت ثبت درخواست انتقال و میهمانی دانشجویان
مدیر کل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جزئیات و آخرین مهلت ثبت درخواست انتقال و میهمانی دانشجویان توضیح داد.
به گزارش سنجش فا صامت مدیر کل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره امکان ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان گفت: متقاضیان نقل و انتقال و مهمانی نیسمال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه آزاد باید درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال این دانشگاه با نام «منادا» ثبت کنند.
وی با بیان اینکه درخواست انتقال تنها برای پذیرفته ‌شدگان با آزمون و ثبت درخواست میهمانی برای دانشجویان بدون آزمون امکان پذیر است، افزود: سامانه منادا به گونه ای طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو به واحدهای مبدا و مقصد نبوده و در صورت موافقت با درخواست، دانشجو به طور مستقیم می تواند به واحد مورد نظر مراجعه کند.
وی عنوان کرد: سامانه ثبت درخواست برای میهمانی و انتقال دانشجویان از تاریخ ۲۰ آذرماه لغایت ۵ دی ماه باز است و تمامی متقاضیان باید در این فرصت باقیمانده جهت ثبت درخواست خود اقدام کنند چرا که مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
گفتنی است، در شیوه نامه انتقال و میهمانی دانشجویان این دوره چندین مورد جدید اضافه شده است که از جمله آنها می توان به امکان میهمانی برای جانبازان ۱۰ تا ۲۴، دانشجویان خانم در سال اول دوران شیردهی، امکان میهمانی دائم برای دانشجویان معلول جسمی حرکتی، فراهم شدن شرایط انتقال برای پذیرفته شدگان فارغ التحصیل دبیرستانهای سما و غیره اشاره کرد.
همچنین در این دوره انتقال در هر یک از مقاطع تحصیلی در نیمسال آخر، انتقال و میهمانی دانشجویان پژوهش محور، انتقال و میهمانی از واحد الکترونیکی و واحدهای برون مرزی به سایر واحدهای این دانشگاه ممنوع اعلام شده است.