زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد پیام نور
مشاور عالی سازمان سنجش از آمار ثبت نام کننده گان آزمون دوره کارشناسی ارشد دانشگاه جامع پیام نور خبر داد.
به گزارش سنجش فا حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با  باشگاه خبرنگاران جوان گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ۹۵ (نوبت هفدهم) از ساعت ۱۶   چهارشنبه سوم آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز شنبه ۱۳ آذر ماه پایان می یابد.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام اینترنتی است داوطلبان با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت اینترنتی آن فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۶۵۰ هزار ریال به عنوان وجه اقدام کنند.
توکلی ادامه داد: با توجه به تاثیر ۲۰ درصدی معدل دوره کارشناسی به  کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می شور معدل کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه راهنما با دقت در تقاضانامه اینترنتی وارد نماینر.
وی افزود: این آزمون در ۱۹۷ رشته گرایش و ۵ گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه ،فنی و مهندسی،کشاورزی و هنر برگزار می شود.
مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آن روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۴ بهمن فرصت دارند نسبت به پرینت آن اقدام کنند.
وی ادامه داد: سوالات آزمون مطابق مندرجات جدول شماره ۲ مندرج در دفترچه راهنما طراحی می گردد و آزمون به صورت چهارگزینه ای بوده و نمره منفی به آن تعلق نمی گیرد.
توکلی اعلام کرد: ظرفیت پذیرش در مجموع ۳۳ هزار و ۸۶۲ نفر بوده و تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۶هزار و ۹۴۰ داوطلب ثبت نام کرده اند.
وی یاد آور شد:آزمون مذکور روز جمعه ۱۵ بهمن ماه برگزار می شود و نتایج نهایی نیمه دوم اسفند ماه اعلام می شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ۹۵ (نوبت هفدهم) از ساعت ۱۶   چهارشنبه سوم آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز شنبه ۱۳ آذر ماه پایان می یابد.