اعلام نتایج آزمون EPT آبان ماه دانشگاه آزاد + شروع ثبت نام کلاس‌های آمادگی دوره جدید
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج آزمون EPT آبان ماه و شروع کلاس‌های آمادگی آزمون دوره بعدی خبر داد.
به گزارش سنجش فا بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نتایج آزمون EPT آبان ماه این دانشگاه اعلام شد و تمامی شرکت‌کنندگان در این آزمون از هم‌اکنون با مراجعه به سامانه english.iau.ac.ir/ept می توانند کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.
دانشیان بیان کرد: نتیجه بررسی وضعیت متقاضیان سهمیه رزمندگان و ایثارگران پس از وصول تائیدیه از سوی نهاد مربوطه متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین با اشاره به برگزاری دوره بعدی آزمون EPT در ۱۹ آذرماه اعلام کرد: اداره برگزاری آزمون های استاندارد زبان انگلیسی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه، به برگزاری بیست و یکمین دوره این کلاس ها در سه جلسه شش ساعته در روزهای پنجم، دوازدهم و هجدهم آذرماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۳ بعد از ظهر اقدام کرده است.
وی ادامه داد: کلیه متقاضیان حضور در کلاس‌های آمادگی آزمون لازم است از طریق سامانه این مرکز ضمن پرداخت هزینه ۲۰۰ هزارتومانی برای شرکت در کلاس ثبت نام کنند.