آخرین فرصت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۵
مشاور عالی سازمان سنجش گفت :فردا آخرین مهلت ثبت نام در تکمیل‌ ظرفيت‌ پذيرش‌ رشته‌محل‌هاي جديد و برخي از رشته‌هاي آزمون‌ سراسري سال‌ ۱۳۹۵ است.
به گزارش سنجش فا حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفـت: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت پذیرش رشته های جدید و تکمیل ظرفیت برخی رشته های نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در آزمون ۹۵ از یکشنبه ۲۳آبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و اطلاعیه جدید نیز ۲۶  ابان منتشر شد که داوطلبان تا ۲ آذر ماه می توانند برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
وی ادامه داد: کلیه داوطلبان با نمره کل مساوی و یا بزرگ تر از یک (با توجه به کارنامه نتیجه عملی اولیه) می توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج تا ۲ آذر ماه با مراجعه به سایت سنجش واطلاع از کد رشته محل های مربوط نسبت به انتخاب کد رشته محل ها اقدام و به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.
توکلی اظهار داشت: در آن دسته از رشته هایی که پذیرش آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد متقاضیان اعم از اینکه در آزمون ۹۵ ثبت نام نموده یا ننموده اند، نیز می توانند متقاضی شوند.
وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام نکرده اند با پرداخت مبلغ ۱۸۰ هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش یاد آور شد: تعداد ۱۸ هزار و ۸۹۸ نفر تا ساعت ۸ صبح امروز ثبت نام کرده اند که این افراد می توانند در مدت زمان تمدید شده نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.