ثبت نام بیش از ۷ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای
به گزارش سنجش فا به نقل از YJC حسین توکلی گفت : تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۷ هزار و ۶۲۴ نفر در تکمیل ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزشی و مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۹۶-۹۵ ثبت نام کرده اند.
وی ادامه داد: کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی واحد‌های آموزشی دانشگاه‌های علمی و کاربردی اعم از داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام نموده و ننموده‌اند، می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود و با مراجعه به مراکز و واحد‌های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه  و با توجه به مدارک مربوط تا چهارشنبه ۱۹ آبان به مراکز و واحد‌های آموزشی محل پذیرش مورد نظر مراجعه و ثبت نام کنند.
توکلی اظهار داشت: هر داوطلب مجاز است هر یک از کدرشته‌های مربوط و متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره دو دفترچه راهنما ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور مشخص شده است انتخاب نماید.
مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد در دو رشته، مرکز یا واحد اطلاعات در واحد‌ آموزش دوم حذف می‌شود.