اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای

به گزارش سنجش فا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش  گفت: اطلاعیه سازمان سنجش درباره تکمیل ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزشی و مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۹۵ – ۹۶ امروز سه‌شنبه ۴ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۱۰ آبان نیز منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی واحد‌های آموزشی دانشگاه‌های علمی و کاربردی اعم از داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام نموده و ننموده‌اند می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود و با مراجعه به مراکز و واحد‌های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه که امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و با توجه به مدارک مربوط از امروز سه‌شندبه ۴ آبان لغایت روز چهارشنبه ۱۹ آبان به مراکز و واحد‌های آموزشی محل پذیرش مورد نظر مراجعه و ثبت نام کنند.

توکلی اظهار داشت: هر داوطلب مجاز است هر یک از کدرشته‌های مربوط و متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره دو دفترچه راهنما ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور مشخص شده است انتخاب نماید.
وی افزود: این دفترچه هم‌زمان با انتشار اطلاعیه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و هر داوطلب می‌تواند صرفا متقاضی یک کدرشته محل و یک گروه آزمایشی و در یک مرکز باشد.
مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد در دو رشته، مرکز یا واحد اطلاعات در واحد‌ آموزش دوم حذف می‌شود.